Pracujemy w oparciu o produkty finansowe, ale nie tylko  na ich testowaniu możesz zarobić najwięcej.

W tej chwili mamy ok. 70 firm. Każda firma oferuje prowizję w przedziale 50 zł – 200 zł za swój produkt. Jak widzisz są to duże kwoty, które są możliwe do zarobienia tylko w branży finansowej i to całkowicie bez wychodzenia z domu.

Po przejściu szkolenia swoje pierwsze 900 zł wypracujesz w maksymalnie 10 godzin (np. po 2 godziny w 5 dni).

Kto może w ten sposób zarabiać?
     Tak na prawdę każda pełnoletnia osoba, mająca polskie obywatelstwo. Nie ma dla nas znaczenia czy pracujesz na etacie, jesteś studentem czy aktualnie bezrobotnym. Nie wymagamy również żadnego doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie online oraz konsultacje, więc nie musisz nawet wychodzić z domu.

Partnerzy, którzy dotychczas rozpoczęli z nami współpracę, często traktują tę formę zarabiania jako zastrzyk dodatkowej gotówki po godzinach swojej pracy. Musisz wiedzieć, że współpraca z nami nie zajmie Ci więcej niż 1-2 godzin dziennie.

Nie inwestujesz również żadnych swoich pieniędzy!

Czy są jakieś wymagania?
     Z racji, że jest to forma działania przez Internet, nikt nie będzie Cię kontrolował, czy wymagał wyrobienia jakiejś normy. To Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz, ponieważ otrzymujesz pieniądze od wypracowanych efektów.

Nie ponosisz również żadnego ryzyka, ponieważ przesyłamy Ci listę produktów, która jest BEZPŁATNA lub opłata nie przekracza kilku złotych. W każdym momencie możesz zrezygnować nie podając nawet przyczyny. Zasada jest prosta: zarabiasz tyle ile wypracujesz!

Jak to wygląda w praktyce?
     Po wyrażeniu chęci współpracy, kontaktujesz się z naszym asystentem na Facebooku.

Przechodzisz do etapu weryfikacji, gdzie testujesz pierwszy produkt. Podczas tego etapu sprawdzamy czy wykonujesz wszystko poprawnie. Po pozytywnym przejściu tego etapu otrzymujesz od nas szkolenie, w którym dowiadujesz się wszystkiego o poszczególnych produktach i tego jak poprawnie działać.

Po przejściu szkolenia online, dostaniesz od naszego menadżera projektu listę niemal 100 produktów.
Za każdy produkt możesz zarobić 50 – 200 zł prowizji!

Najbardziej zaangażowane osoby, mogą zostać Menadżerami w naszym projekcie. Wiąże się to z pomaganiem nowym rekrutom, jak i zarobkami rzędu 5 000 – 10 000 zł miesięcznie.

Kwestie formalne
     Każdy produkt/usługa jest w systemie naliczany jako “wniosek wysłany”. Rozliczenia mają miejsce co tydzień, w piątek o godzinie 17:00. Wypłatę możesz zlecić w każdej chwili na swoje konto bankowe.

Otrzymujesz również umowę współpracy w formie elektronicznej, której nie musisz już podpisywać.

Od zarobionych pieniędzy, rozliczasz się ze swoim Urzędem Skarbowym podatkiem ryczałtowym, który wynosi 8,5%. Dostarczamy Ci instrukcję oraz dokument  jak dokładnie się rozliczać.

Dzięki projektowi będziesz mógł/a:

 

                                      

     Zarabiać z dowolnego miejsca ponad 10 000 zł   

 

      Zabezpieczyć przyszłość rodziny 

                                                                              

    Otrzymywać ekskluzywne prezenty bezpłatnie    

 

   Podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © ZNBR Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).